Działka na sprzedaż Białystok, Wygoda

920.00 m²
869,57 zł/m2
ADV-GS-691
oblicz.rate.kredytu

800 000 zł

Działka na sprzedaż

szczegoly.oferty

Symbol oferty ADV-GS-691
Powierzchnia 920,00 m²
Przeznaczenie działki budowlana, mieszkaniowa
Zagosp. działki częściowo zagospodarowana

opis.nieruchomosci

Atrakcyjna działka znajdująca się na os. Wygoda z wydanymi warunkami na zabudowę bliźniaczą, wolnostojącą oraz wielorodzinną. 
Pełne media: prąd, sieć wodociągowa i kanalizacyjna, gaz, telekomunikacja. Dojazd asfaltowy. 
Osiedle domów jednorodzinnych, dobrze skomunikowane z centrum jak i resztą miasta.
W około bogata infrastruktura. Blisko sklepiki, markety, przedszkola, szkoły, restauracja, kościół, siłownia itp. 
Polecamy pod inwestycje lub własny dom. 

Po więcej różnych, ciekawych ofert nieruchomości na sprzedaż i wynajem  w tym m.in. domów, mieszkań, lokali, działek itp. zapraszamy na stronę  -  www.ardvil-nieruchomosci-milkowscy.com.pl 

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację
Artur Miłkowski 662-997-615

ARDVIL NIERUCHOMOŚCI MIŁKOWSCY  
 BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową a opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w myśl art. 66, § 1 itp. Kodeksu Cywilnego. Oferujący nie może odpowiadać za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.